Agroturystyka Puszczyk

Osoba do kontaktu: Alina
Ulica: Sokolec 41 a
Kod pocztowy: 57-450
Miasto: Sokolec
Telefon: 74 871 66 16
Dni pracy:
  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

U podstawy rozległego południowego, zbocza Wielkiej Sowy, najwyższego szczytu Gór Sowich (1015m n.p.m), w dolinie spływu Sowiego i Czarnego Potoku, o krystalicznie czystej wodzie (pełno w nich pstrągów).Widoki wprost, z okien naszego domu, dają niezapomniane wrażenia, a wszystko to pozwala, w pełni cieszyć się kontaktem z naturą, ciszą i czystym powietrzem. W odległości, około pół godziny marszu od naszego domu, znajduje się prawdziwą perła i niepowtarzalny symbol Gór Sowich , 100-letnia wieża widokowa na szczycie Wielkiej Sowy. Nasz dom,  usytuowany jest, w samym sercu, Parku Krajobrazowym Gór Sowich, w zacisznym miejscu, blisko lasu -  50m,  pełnego grzybów, tuż obok domu przebiega szlak turystyczny i ścieżka rowerowa.

 

Oferujemy pokoje gościnne przez cały rok: trzy pokoje dwuosobowe, każdy pokój posiada dodatkowo wersalkę 2-osobową, dlatego są w stanie pomieścić również i 4-osoby - dwa nasze pokoje, są z wyjściem na taras, z pięknymi widokami. Do dyspozycji gości są dwie łazienki, z wanną i natryskiem ( tuż obok), TV w każdym pokoju , koce, leżaki,, grill, miejsce na ognisko i piękny, zielony ogród. Miejsce parkingowe znajduje się przy posesji. 

 

W Sokolcu każdy turysta, mały i duży z przyjemnością zwiedzi podziemne tajemnice Gór Sowich a widoki z pobliskich wzniesień, wież widokowych i skał z pewnością zrobią wrażenie na każdym. Miłośnicy spacerów i pieszych wędrówek znajdą tu liczne szlaki turystyczne, polne drogi i leśne ścieżki. Ci którzy preferują bardziej sportowe formy wypoczynku, mogą wybrać się na konną przejażdżkę i naukę jazdy konnej do ośrodkaHarenda w dolnym Sokolcu, rajd rowerem górskim po oznakowanych trasach rowerowych, które nie maja sobie równych, w całych Sudetach.W zimie proponujemy aktywny wypoczynek na nartach w ośrodkach sportów zimowych Sokolec - Rzeczka lub w Jugowie - Jugów Park.Sokolec i Góry Sowie,  należą do najatrakcyjniejszych terenów, w województwie dolnośląskim, pod względem atrakcji turystycznych i środowiskowych, czyste, piękne krajobrazy górskie, atrakcyjne szlaki turystyczne  i ścieżki rowerowe, oraz specyficzny klimat o walorach zdrowotnych.

Sokolec i Agroturystyka Puszczyk, to doskonały wypoczynek i wspaniała atmosfera. Jest to miejsce, w którym możesz "żyć chwilą", a każdy następny dzień "chwytać z radością". Zapraszamy serdecznie.

 

                                                               Agroturystyka Puszczyk
                                                       Ul.Sokolec 41a 57-450 Ludwikowice
                                                                   tel. 74 871 66 16 
                                                           e-mail: sokolec@sokolec.pl

 

Zdjęcie 1: pierwszedom
Zdjęcie 2: 1 (6)
Zdjęcie 3: 1 (14)
Located in: Noclegi