Pensjonat AgroPajda

Osoba do kontaktu: Barbara Pajda
Ulica: Sokolec 29d
Kod pocztowy: 57-450
Miasto: Ludwikowice Kłodzkie
Telefon: 607432268
Strona internetowa: Pensjonat AgroPajda
Dni pracy:
  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

IMG_0683

Agroturystyka na Dolnym Śląsku
Interesuje Państwa agroturystyka w Górach Sowich, w takich miejscowościach, jak: Sokolec, Walim, Rzeczka? Zapierające dech w piersiach widoki, które rozpościerają się z okien pokojów naszego pensjonatu, duży ogród pełen zieleni, czyste powietrze i piękna, górska natura sprawią, że odprężycie się i odpoczniecie, co korzystnie wpłynie na Wasze zdrowie i samopoczucie.   

 

 

 

 

Błogi spokój w domowej atmosferze 

IMG_0712

Do naszego domu w górach zapraszamy także wtedy, gdy noclegów w Rzeczce lub okolicach szukacie głownie po to, aby wyciszyć się z dala od miejskiego zgiełku. Nasz pensjonat to również idealne miejsce na romantyczny wypad dla nowożeńców i zakochanych. Czeka na Was przytulna sala z kominkiem, w którym wesoło iskrzy ogień. W przestronnym, otwartym salonie, zdobionym stylowymi, góralskimi elementami, po całym dniu jazdy na nartach bądź górskich wycieczek, zrelaksujecie się ze szklaneczką aromatycznego, grzanego wina lub ciepłą herbatką.  

 

 

 

ogniskoO Idealne miejsce na biesiadowanie z przyjaciółmi Jeśli szukacie pokojów, domków bądź kwater w Sudetach i Górach Sowich albo noclegów w Rzeczce lub w Sokolcu, gdzie będziecie mogli spędzić niezapomniane chwile z grupą Waszych najlepszych znajomych, to zapraszamy do naszego pensjonatu. W naszym ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko i grill, a także leżaki oraz bujak ogrodowy. Nasi goście mają więc możliwość wesołego biesiadowania przy ognisku, a w razie niepogody – grillowania pod zadaszeniem.  

  

 

 

IMG_1366

Aktywny wypoczynek w Sudetach  

Nie tylko pierwszorzędna lokalizacja oraz wygodny nocleg sprawią, że wypoczynek w Górach Sowich stanie się dla Was niezapomniany. Również dzięki licznym atrakcjom (kliknij), dostępnym na wyciągnięcie ręki, czas upłynie Państwu wspaniale.  

 

 

 

 

Zapraszamy!

Located in: Noclegi