Kobieta, która będzie wybierać się na bal sylwestrowy będzie chciała czuć się wyjątkowo. Będzie to możliwe, jeśli wybierze się piękny strój, wyjątkową fryzurę i makijaż. Piękna sukienka Z kreacją można szczególnie szaleć, ponieważ nie mamy jakiegoś szczególnego kroju, który miałby obowiązywać w tym roku.

Znajdziemy w sklepach zarówno sukienki, które utrzymane są w bardzo eleganckim delikatnym stylu jak i też wiele propozycji w krzykliwych formach estetycznych w różnych kolorach i wzorach. To jaką sukienkę się wybierze zależy jedynie od upodobań danej kobiety. Każda może wybrać to co woli i zdecydować czy zależy jej na wygodzie czy na estetyce. Ale to wygoda powinna być ważniejsza ponieważ jeśli sukienka będzie niewygodna to całą imprezę można się męczyć, Modne są w tym roku zarówno długie balowe suknie jak i też bardziej rozkloszowane suknie przed kolano czy sukienki ołówkowe. Bardziej widoczne w tym roku są różnego rodzaju dodatki takie jak koronki czy cekiny. Chodzi o to, by sukienka mieniła się w świetle i wyglądała na niepowtarzalną. Czarująca fryzura Również z fryzurą na sylwestra można sobie nieco więcej poszaleć i wybrać coś wyjątkowego. Modne będą koki ale i też bardziej rozwinięte fryzury. W tym roku będą w stanie się obronić dobierańce i loki. Trzeba jedynie zadbać, by fryzura była dobrze dopasowana do kształtu twarzy. W przypadku okrągłej buzi nie będą się sprawdzać proste, gładkie włosy. W sylwestra wszystko się mieni i błyszczy, dlatego brokat i inne ozdoby to ważny element, który poprawia wygląd fryzury. Nie można jednak zbytnio przesadzać, szczególnie gdy sukienka będzie bardzo strojna. Trzeba wyglądać na takim balu ładnie ale nie jak choinka. Czasami warto dodać tylko nieco ozdobnych elementów, by podkreślić estetykę ale nie przesadzać. Olśniewający makijaż Przed zrobieniem makijażu trzeba się starać, by cera była zdrowa i ładna. Dlatego czasami warto wykorzystywać różnorakie kosmetyki naturalne, dzięki którym będzie można wygładzić różnego rodzaju niedoskonałości na skórze. Aby mieć dobry makijaż nie można również przesadzać ze zbyt dużą ilością brokatu. Trzeba dopasować w sposób odpowiedni również podkład.

Chodzi o to, by był nieco jaśniejszy niż cera, wtedy nie będzie widocznych różnic między skórą szyi i twarzy. Na początku maluje się oczy, potem nakłada się podkład, ponieważ cienie będą się prószyć. Modne obecnie są oczy, które podkreśla się dodatkowo czarną kreską. Oczywiście czerwone usta to zawsze obowiązkowy element. Warto również dodać pewne elementy świecące, które będą uzupełniać taki makijaż w wyjątkowy sposób i będą pasować do charakterystyki tego dnia.

Więcej porad na temat urody i mody znajdziesz na portalu http://www.jejpiekno.pl/.